kirpik besleyici

 

Kirpik Besleyici

 

Kirpik besleyici, kirpiklerin dökülmesini önleyen ve besleyici nitelikleri olan şeffaf, sıvı maddedir.Kirpik dökülmesi gibi bir sorununuz varsa bu ürünleri kullanmanız gerekmektedir.
M2LASHES, size gözlerinizin potansiyel güzelliğini ortaya çıkarmak için mucizevi bir imkan sağlar. İşte size her bakışta akılları başlarından alacak ürünler. Kirpik Çıkarıcı Serum kirpiklerinizi doğal bir şekilde uzatır, çoğaltır ve güçlendirir, Canlandırıcı Gloss ise onlara belirgin, parlak, dolgun ve canlı bir görünüm kazandırır.

 
M2LASHES Kullanımı

M2Lashes Kirpik Çıkarıcı Serum, eyeliner  kullanır gibi sürülmektedir. Serum günde bir defa, üst kirpik çizgisinin üzerindeki deriye uygulanır. Bu işlem tercihen gece yatmadan önce, göz bölgesini iyice temizledikten sonra yapılmalıdır. Tek bir fırça darbesi yeterli olmaktadır. Standart cilt bakım ürünlerini uygulamaya geçmeden önce, birkaç dakika cilt tarafından  serumun emilimi  beklenmelidir. Gözle görülür ilk sonuçlar genellikle 6-8 hafta içinde ortaya çıkmaktadır. Ultra uzunluk sağlayan kirpik besleyici sayesinde kirpik dökülmesi azalır ve kirpiklerin sayısında artış söz konusu olur.
 


 


Kirpik Uzatma  Kirpik Gürleştirme

web yazılım |  web tasarım |  seo