kirpik dökülmesi

 

 

Kirpik Dökülmesi:


 

Her kadının en temel rüyası; çarpıcı bakışlara sahip olmaktır. Çarpıcı bakışlar içinse gerekli olan uzun ve gür kirpikler. Bu yüzden gözünüze ve kirpiklerinize kullanıdığınız ürünler son derece önemlidir.Bazen maskaranın ya da kullandığınız besleyici ürünün zararlarını sizin bile tahmin edemeyeceğiniz şaşırtıcı boyutlarda olabilir,gözlerde kaşıntı,kızarma,yaşarma, şişme gibi. Yani kirpik dökülmesi ciddi bir problem olabilir. Bu sebepten dolayı ürün seçiminde çok dikkatli olmanızı öneriyoruz ve en temel önerimizse kullandığınız maskara gibi ürünlerin yanı sıra kirpik güçlendirici yan ürünler kullanmanızdır. Bu ihtiyacınızı M2Beauté ürünlerinin karşılayabileceğini biliyor muydunuz? M2Lashes Kirpik uzatma serumu kirpik dökülmesi sorunu olanlara ya da kirpiklerim kısa diye şikayet edenlere tavsiye edebiliriz.


Kirpik Uzatmak için Ufak Tavsiyeler:


Kirpiklerinizin gür ve dolgun görünmesi için önerdiğimiz serum ve canlandırıcıyı kullanabilirsiniz. Eğer doğuştan ok gibi kirpiklere sahipseniz size önerimiz göz makyajınızı temizlediğiniz ürünün kirpik güçlendirici özelliğinin olmasına dikkat etmenizdir.
Ufak bir tavsiye de rimel sürmeden önce kirpiklerinizi hafifçe pudralarsanız daha uzun görünürler ama pudrayı gözünüze kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer lens kullanıyorsanız bu işe hiç girişmeyin. Bir zamanlar çok moda olan mavi, yeşil, mor gibi doğal olmayan renklerdeki rimeller bu yıl tekrar görülüyor. Bunları aynı renkte bir farla ve sadece kirpik uçlarınıza kullanmanızı öneririz. Altın ve gümüş renkli rimeller de geceleri, ancak kirpik ucuna sürüldüğünde güzel durduğunu da belirtmek isteriz. Böylece kirpik dökülmesi sorun olmaktan artık çıkacatır.

 


Kirpik Uzatma  Kirpik Gürleştirme

web yazılım |  web tasarım |  seo